Akademie pro
uživatele Evolia

Podívejte se na zajímavá videa a naučte se používat Evolio efektivně. Máte k dispozici také záznamy webinářů.

Začínáte s Evoliem? Podívejte se na Akademii

V sérii krátkých videí se dozvíte, jak začít pracovat v Evoliu.

Hledáte inspiraci? Koukněte na webináře

Zajímavá témata webinářů vám dají prostor dozvědět se něco nového. Na rozdíl od krátkých videí se věnujeme více celkovému pohledu na danou problematiku.

Práce s Podatelnou

Webinář, ve kterém se dozvíte, jak využívat možnosti Podatelny.
Naučíte se propojit si datovku a email do Evolia, efektivně přiřazovat poštu ke spisům nebo nastavit přístupová práva všem uživatelům. Na závěr Vás neochudíme ani o zajímavé funkce a tipy pro lepší práci!

Elektronické platební rozkazy EPR v Evoliu

Webinář, který Vám objasní všechny záhady týkající se Elektronického platebního rozkazu. Porozumíte tomu, jak funguje kusové i hromadné generování EPR, automatické zpracování pošty v EPR spisech a dozvíte se více o hlídání právní moci. A neuniknou Vám ani praktické rady ohledně reportů!

Ušetřete čas s Hybridní poštou

Webinář plný důvodů, proč přestat chodit na poštu a začít využívat Evolio!
Na začátku se dozvíte, co je to Hybridní pošta, jak na zřízení a nastavení vlastního účtu. Zjistíte, že odeslat poštu v Evoliu nezabere více než pár kliknutí a že se s poštou dá pracovat i hromadně!

Novinky a tipy pro Leden 2021

Webinář, ve kterém detailně rozebíráme novinky implementované do Evolia
v Lednu 2021. Dozvíte se o změnách týkajících se výkazu práce, úkolů, depozit nebo práce s Poštou. Seznámíte se s novými funkcemi jako jsou zpracování ZFO souborů, možnosti zálohovat dokumenty a nejen to!

Vykazování dnes a zítra!

Webinář, ve kterém se zaměříme na novinky, které přináší vykazování práce.
Kromě změn se dozvíte základní postupy, jak vykazovat práci, následně ji vyúčtovat a jak vytvořit a spravovat fakturu. Na závěr nechybí ani odpovědi na Vaše nejčastější dotazy týkající se vykazování.