Možnosti převodu dat

Přechod fungování advokátní agendy z jiného sytému může být pro zodpovědné osoby v advokátních kancelářích velký „strašák“. Import dat dokáže přechod urychlit a zlepší adopci systému uživateli pro advokátní kancelář v cloudu.

Připravený přechod od konkurence

Přechod z jiného konkurenčního systému usnadňujeme pomocí importu dat. Slouží k tomu tzv. importní můstek. ty máme vytvořeny pro následující systémy:

Single Case


Import ze systému Single Case je možný ve dvou úrovních. Základní verze přenese do Evolia spisy s dokumenty a aktivitami. Plná verze importu pak zvládne přenést i vykázanou práci, faktury atd.

 

Mám zájem

Advokátní spis


Import ze systému společnosti Atlas Consulting přenáší do Evolia maximum informací. Při importu dochází ke konverzi dat a jejich rozložení do struktur Evolia.

 

Mám zájem

Synopsis


Import dokáže ze systému Synopsis přenést data advokátních spisů i pohledávek. Opět jde o komplexní import, který se snaží přenést maximum informacído našeho komplexního systému.

 

Mám zájem

Kleos


Import spisů ze systému Kleos v základní podobě. Importují se spisy a všechny jejich podstatné části. Oficiální podpora českých uživatelů Kleosu končí. S přechodem na Evolio získáte řadu nových funkcí.

 

Mám zájem

Jak pracujeme na importech

Transparentnost je pro nás důležitá. Na začátek uspořádáme schůzku, kde dojde k ukázce využívaných funkcí a procesů v původním systému.

Další postup se liší podle toho, zda jde o využití existujícího importního můstku nebo tvorby importu na míru.

Po dokončení přenosu dat se o Vás postaráme pomocí balíčku školení, který naučí kancelář pracovat v Evoliu efektivně. Každý z Vás může být právník v cloudu.

Ostatní systémy konkurence

Samozřejmě nabízíme pomoc i při přechodu z dalších systémů. V takovém případě bude import trvat o něco déle, protože musí dojít k správnému umístění dat a procesů v novém systému.

Import z Excelu, XML

Pro Jednoduché importy z Excelovských tabulek nebo XML pro právníka v cloudu je určen importní modul. Využívá se zejména pro hromadný importu spisů nebo pohledávek.

Výhodou importního modulu je možnost konfigurovat definici importu pomoci tzv. mapování. Princip je jednoduchý - pro daný sloupec v importované tabulce přiřadíte název pole v Evoliu.

Pomocí importéru lze data nejen zakládat, ale i opakovaně aktualizovat.

Importní můstek pro data od klientů

Advokátní kanceláře, které spolupracují s většími klienty, potřebují předávaná data importovat. V běžných případech jim pro to stačí Evolio Importer.

Pokud je nutné se připojit na klientský systém přes API nebo předávaná data není možné načíst Importerm, přichází na řadu importní můstek na míru. Ten může data nejen stahovat, ale zvládne i obousměrnou sychronizaci.

Budete tak další moderní advokátní kancelář v cloudu, která si udrží konkurenční výhodu

Vyzkoušejte si Evolio v praxi

Zaregistrujte se ještě dnes audělejte si pořádek v advokátních spisech

Zaregistrujte se ještě dnes a udělejte si pořádek v advokátních spisech