V dnešním rychle se vyvíjejícím světě technologií a softwaru je důležité zůstat v popředí inovací a nezaspat. Jedním z nejzajímavějších průlomů poslední doby je bezpochyby nástup umělé inteligence (např. Chat GPT), která přináší nejen skvělé výsledky, ale také některé výzvy, jako je ochrana dat. V naší poslední verzi Evolia 2023.1.2 jsme se zaměřili na několik klíčových oblastí, které nejen zlepšují produktivitu, ale také usnadňují každodenní práci našim uživatelům. Od informování o stavu Evolia, až po efektivnější práci se seznamem úkolů, nebo vylepšený detail produktivity uživatele. Pojďme se na vše podrobněji podívat!

Nástup GPT-4: Trpělivost přináší úžasné výsledky v oblasti umělé inteligence

Jedním z nejnovějších průlomů v dnešní době o kterém mluví celý svět je umělá inteligence a Chat GPT, který nyní integrujeme přímo do vašich e-mailů v Evoliu. Jak to funguje?

Představte si, že dostanete e-mail od klienta nebo kolegy. Když budete chtít zareagovat, naše AI asistentka s GPT-4 prozkoumá text e-mailu a nabídne vám několik možných odpovědí, z nichž si můžete vybrat tu nejvhodnější. Tyto návrhy odpovědí nejsou jen generické fráze, ale jsou skutečně přizpůsobeny obsahu vašeho příchozího e-mailu, což vám ušetří čas a úsilí při formulování odpovědi.

Ačkoliv GPT-4 nabízí skvělé výsledky a může výrazně zefektivnit vaši komunikaci, jeho odezva může být občas pomalejší. To je dáno aktuálním výkonem a kapacitami serverů, na který je Chat GPT provozován – čekejte odezvu 10-30 sekund. Avšak i přes tuto drobnost je výsledná kvalita odpovědí, které GPT-4 generuje, skutečně impozantní. Integrace GPT-4 do e-mailové komunikace otevírá nové možnosti a standardy v oblasti digitální komunikace. Už nejste odkázáni jen na vlastní dovednosti a čas při odpovídání, ale máte vedle sebe AI asistentku, která vám pomáhá být rychlejším a přesnějším ve vašich odpovědích.

Aktuálně je AI asistentka spuštěna v betaverzi. Pokud se obáváte o ochranu svých dat, zveřejnili jsme článek jak GPT-4 nakládá s daty a vždy máte možnost tuto integraci v nastavení vypnout.

 

Když se setkáte s problémem, Instatus vás o všem informuje

Jedním z klíčových aspektů moderního softwaru je transparentnost. Chceme, abyste byli vždy informováni o aktuálním stavu našeho Evolia, a proto představujeme Instatus – naši novou službu, která vám poskytne aktuální informace o stavu Evolia. Pokud narazíte na problémy, jednoduše prostřednictvím tlačítka podpory, můžete zkontrolovat, co se stalo. Aplikace má možnost přihlášení k odběru upozornění v případě, že nastane jakákoliv událost v Evoliu.

Chápeme, jak důležité je mít aktuální informace, a proto budeme průběžně zpřesňovat a rozšiřovat sdílená oznámení přes Instatus, abychom vám poskytli co nejpřesnější a nejaktuálnější data. Tato služba je pro nás důležitým krokem v našem závazku poskytovat transparentní a spolehlivou službu našim uživatelům.

Chystáme o Instatusu samostatný článek na blog, kde vám podrobněji ukážeme, co vše zde najdete.

Aplikace Instatus dostupná všem advokátům v Evoliu

Jak vykazovat práci, která se klientovi zobrazí, ale nenaúčtuje?!

V praxi mnohých kanceláří se občas vyskytují situace, kdy je potřeba klientovi vykázat odvedenou práci, ale z různých důvodů ji neúčtovat. Ať už jde o goodwill nebo jinou podnikatelskou strategii, chápeme potřebu této flexibility a snažíme se ji naplno reflektovat v Evoliu.

Proto jsme povolili vytvoření výkazu práce s účtovaným časem na 0 h 0m. Toto nové nastavení vám poskytne možnost jasně dokumentovat práci odvedenou pro klienta, aniž byste za ni účtovali jakýkoli čas. Je to ideální řešení pro kanceláře, které chtějí být v maximální míře transparentní vůči svým klientům a zároveň si ponechat možnost flexibilního účtování.

Účtovaná práce advokáta s 0 hodinami

Novinky v detailu produktivity uživatele

Vidět i ty nejmenší detaily vaší práce je klíčem k efektivnímu řízení času a úkolů. Největší změny, které si všimnete, je zobrazení času v hodinách s minutami. V minulosti někteří uživatelé poukazovali na to, že pouhé zobrazení v hodinách může být zavádějící nebo nedostatečné, zejména v případech, kdy minuty hrají klíčovou roli v celkovém časovém vykazování. Tímto způsobem chceme zajistit, aby byla každá minutka vaší práce správně a přesně zaznamenána.

Další důležitou novinkou je možnost prokliku přímo na spis, ve kterém je vykázaná práce. Toto umožňuje rychlý přístup k relevantním informacím a detailům spisu. Nyní můžete snadno a rychle sledovat svůj časový výkaz a zároveň mít okamžitý přístup k podrobným informacím o konkrétním spisu.

Nové možnosti v detailu produktivity uživatele pro advokátní kanceláře

Seznam položek u úkolů ve vylepšené verzi

Také jsme se podívali na úkoly a vylepšili způsob, jakým můžete pracovat se seznamem položek. Připravili jsme pro vás:

  1. Rychlejší přidávání položek: Když stisknete klávesu „Enter“, nejenže se vaše aktuální položka uloží, ale také se automaticky vytvoří nová položka a kurzor se do ní přesune. Toto zrychluje proces přidávání více položek za sebou.
  2. Lepší editace položek: Když nyní upravujete položku, zůstane orámování i s tlačítky. Dříve se stávalo, že kvůli pohybu myši tlačítka nebo orámování zmizela, což mohlo být matoucí.
  3. Ikona pro editaci: Přidali jsme ikonu tužky, která intuitivně naznačuje možnost editace. Díky tomu máte jasnější vizuální indikátor pro rychlé úpravy.

Nové funkce seznamu úkolů pro advokáty

Rychlé přidávání kontaktů dle osvědčeného modelu v Poště

Při navrhování a implementaci nových funkcí v Evoliu si velmi ceníme zpětné vazby od našich uživatelů. Víme, jak důležité je pro vás mít rychlý a pohodlný přístup k oblíbeným funkcím. S tímto v úmyslu jsme se rozhodli znovu zavést osvědčenou funkci z naší staré pošty do nového rozhraní. Funkce „pluska“ vám umožní rychle a snadno přidat email nebo kontaktní osobu, kterou dosud nemáte uloženou v Evoliu. Stačí jednoduše kliknout na ikonu „pluska“ za novým kontaktem a najít požadovaný subjekt v Evoliu.

Přiřazení kontaktu k subjektu v softwaru pro advokáty

 

 

Pro podrobnější informace o všech změnách ve verzi doporučujeme nahlédnout do našeho detailního seznamu změn v dokumentaci. Vážíme si vaší důvěry a zájmu o Evolio.