S vydáním menší doplňkové verze Evolia přichází hned několik zajímavých změn, které dozajista ocení každá moderně řízená advokátní kancelář.

Výběrové stahování emailů

Toto je zásadní vylepšení pro práci s emaily. Stahovat do Evolia kompletní emailovou schránku advokátů není obvykle moc efektivní. Kromě emailů týkajících se spisů a klientů, se stáhnou i zcela nesouvisející emaily. Tato situace často bránila použití emailové schránky v Evoliu.

Výběrové stahování tuto tradiční obtíž elegantně řeší. V Nastavení emailu stačí zaškrtnou políčko Stahovat pouze pro existující subjekty. Od této chvíle se Vám do podatelny budou stahovat pouze emaily, které máte přiřazeny v kontaktních údajích u některého ze subjektů.

Přeposlání datovky s doručenkou

Snažíme se Vám co nejvíce ulehčit a zpříjemnit komunikaci s okolním světem. Přeposlání datové zprávy do teď přikládalo pouze ZFO originálu zprávy, ale často se více uživatelům hodí doručenka. Z tohoto důvodu se přičlenila do odchozího emailu nová příloha s názvem Dorucenka_XXXX.zfo.

Vylepšený Skiptracing

Od této chvíle můžete dohledat subjekt na internetu podle kontaktních údajů, a to konkrétně telefonního čísla a emailu. Ověření kontaktních údajů u každého subjektu je tak hračka.

Vyhledávání v registrech dle data narození

Potřebujete dohledat věrohodné informace o Vašem klientovi nebo dlužníkovi, nemáte ovšem jeho rodné číslo jako jedinečný identifikátor? Nevadí, u integrací Nebankovního registru a Registru centrální evidence exekucí dochází v Evoliu k lustraci už na základě data narození, jména a příjmení.

Zápis poštovného

Každé odeslání listinné pošty něco stojí. Proto jsme u této pošty pro Vás nachystali kolonku, pro evidenci poštovného. Nemusíte složitě vytvářet a hledat tyto záznamy mimo Evolio a pomáhá tak při řízení advokátní kanceláře.

Předání pohledávky emailem exekutorovi

Někteří exekutoři z určitých důvodů preferují emailovou komunikaci, proto je předání pohledávky k exekučnímu vymáhání nyní možné provést jak datovou zprávou, tak i emailem, pro každý moderní exekutorský úřad.

Lepší finanční přehled

Přehledný souhrn financí je klíčový pro posouzení pohledávky. Proto jsou nyní ve Financích, panelu Souhrn pohledávky zobrazeny také údaje o nerozúčtovaných platbách a přeplatku, evidence pohledávek je zase dokonalejší.

 

 

 

Dále jsme zapracovali na lepší podpoře GDPR pro pseudonymizované subjekty a zpřesnění práv na zobrazení subjektů v advokátním spisu i mimo něj.

Toto jsou ty nejlepší malé funkce, díky nimž si práci s Evoliem zamilujete ještě více. Můžeme Vám slíbit, že už v tuto chvíli pracujeme na dalších, pro změnu na větších věcech. Máte se na co těšit!