Modul Power Reporting

Bez manažerských přehledů to dnes nejde ani při řízení advokátní kanceláře. Líp a efektivněji fungují s chytrým interaktivním nástrojem. A přesně takový oblíbený software s reportingem vyšší úrovně a na míru vaší advokacii nabízí Evolio. Přesně, jak jste si přáli – více možností a přitom vše snadněji a přehledněji.

Snadněji k dokonalému pořádku

Evolio Power Reporting je užitečný nástroj, který uspokojí i náročné zákazníky z řad advokátních kanceláří. Sofistikovaný software jsme vyladili přesně na míru advokacie. Teď nejen zobrazuje přehledy a statistiky dat uložené v Evoliu, ale taky s nimi aktivně pracuje.

Je vymyšlený tak, aby kromě standardní sady lehce vytvářel zákaznické reporty na míru. Odteď už se nebudete podřizovat systému. Evolio Power Reporting se naopak přizpůsobí vašim potřebám. A víte co? Vyzkoušejte si to.

Přehledy zvládáme s přehledem

Inteligentní software pro co nejproduktivnější řízení advokátní kanceláře vede přehledy v tabulkách podobných standardnímu Excelu. To je fajn, protože tím odpadá učení se novým postupům při práci s přehledy tak, jak jste to naši klienti chtěli.

Každý report je bránou k dalším možnostem: důkladné filtraci, exportu do Excelu, seskupení dat podle sloupce nebo formátování přesně tak, jak chcete a potřebujete. Report vás taky upozorní na uživatele, který vykázal málo hodin, nebo na klienta v insolvenci. Spolehlivě a včas díky němu odhalíte problém, který by mohl chod moderně řízené advokátní kanceláře nějak ohrozit.

Víc najednou? Proč ne!

Zajímavou funkcí, kterou modul Evolio Power Report taky nabízí, jsou akce a hromadné funkce. Úplně ke každému reportu se dá nastavit celá sada akcí.

Hromadně třeba vygenerujete předžalobní výzvy včetně odeslání, přidělíte spisy novému zaměstnanci nebo hromadně změníte sazbu ve vykázané práci. Jako u všeho v Evoliu platí, že akce vytvoříme a přizpůsobíme přesně na míru potřeb každé advokátní kanceláře, tedy i vám.

Získejte konkurenční výhodu

Náš modul vám poskytne data nezbytná pro úspěšné podnikání. Účinně vám pomůže s vykazováním práce, controlingem zaměstnanců, výtěžnosti jednotlivých případů i s plánováním kapacity kanceláře.

Díky včasným a přehledným informacím uzpůsobeným na míru advokacii snížíte řadu rizik a získáte významnou konkurenční výhodu.

Do detailů promyšlený, prověřený a bezpečný software Evolio Power Reporting výrazně přispěje k pohodovému řízení vaší firmy.

Zkuste Evolio v praxi

Registrujte se a dejte šanci ověřenému systému, který dbá na právo a pořádek.

Zaregistrujte se ještě dnes a udělejte si pořádek v advokátních spisech