Rok 2020 byl náročný pro většinu samostatných advokátů i advokátních kanceláří. Bez přípravy museli reagovat na řadu situací vyvolaných pandemií. Ať už šlo o udržení cash-flow nebo zvládnutí práce z domova. Snažili jsme se je proto podporovat a rozšiřovat Evolio podle jejich aktuálních potřeb. Také jsme ze začátku předávali zkušenosti týkající se online videokonferencí a dalších nástrojů.

Snad i proto se nám v tomto roce podařilo dosáhnout milníku, o který bychom se chtěli společně s Vámi podělit. Evolio totiž pravidelně používá už přes 150 advokátů a advokátních kanceláří. Moc si toho vážíme a doufáme, že za chvíli budeme slavit dvoustovku!

Co říkají naši uživatelé

Nedávno jsme dostali velmi milou zprávu, která nám hned ráno zlepšila den a rozhodli jsme se s Vámi o ní podělit:

„V prvé řadě jsem vděčná, že verze zdarma není časově omezená, navíc je naprosto dokonalá! Považuji se za uživatele v této oblasti evidence a systému práce náročného. Váš program je plně dostačující a fantasticky intuitivní. Jsem samostatný advokát a znovu chci říct – jsem nadšená, způsob práce ve Vašem programu je pomocník, který má velkou naději, aby byl pomocníkem trvalým (tedy se mi zdá, že nepřestane bavit a zadávání je jednoduché a nenáročné)! Děkuji moc!“

Advokátka Mgr. Martina Šotková, LL.M.

Jak to všechno začalo

V roce 2017 napsala Lucie Radkovičová z NEXT LEGAL, která pomáhá advokátům jak si byznysově postavit kancelář, velice chytrý článek se srovnáním advokátních softwarů. To nás inspirovalo k vytvoření zbrusu nové generace Evolia, kterou jsme uvedli na trh na začátku roku 2019. Bylo na čem stavět, protože Evolio má za sebou bohatou historii už od roku 2004, kdy se začalo vyvíjet nejprve pro správu pohledávek a exekutorské úřady.

Miluj uživatele svého

Za ty roky vývoje jsme pochopili, že úspěšný informační systém se musí soustředit své uživatele. Podle toho, co  potřebují, se Evolio průběžně zdokonaluje. Nestojíme o bombastická marketingová hesla, ale zajímá nás spokojenost obyčejného uživatele. A i pro příští rok připravujeme řadu užitečných novinek 🙂

Růst počtu sledovaných akcí Evoliu v roce 2020

Provoz v Evoliu se během roku zvýšil téměř desetinásobně, proto jsme Evolio průběžně optimalizovali a posilovali výkon v cloudu.

Systém pro advokátní kanceláře

 

Jedno slovo: Díky!

Ke všem těmto změnám a zdokonalením by nedošlo, kdyby nebylo Vás! Moc si vážíme Vaší přízně a doufáme, že spokojených advokátů a advokátních kanceláří bude v budoucnu jen přibývat. Každého z Vás si ceníme a věříme, že společně budeme růst. Buďte u toho s námi! Buďte i Vy Evolio! 

Software pro advokáty Evolio využívá už 150 kanceláří