Pro koho je pobídka určena?

Pro ty, kteří si již Evolio vyzkoušeli a zatím váhají s ostrým rozjezdem. Evolio je vytvářeno tak, aby pomohlo advokátním kancelářím zvýšit jejich produktivitu a hlavně jejich příjmy.

Současná situace s dopady Covid-19 uvrhá mnohé advokátní kanceláře do nejistoty a zvyšuje nároky na organizaci jejich práce. Proto jsme připravili pobídku pro nové zákazníky, která pomůže snížit náklady a proplout do lepších časů v příštím roce. Elektronické vedení advokátních spisů, evidence pohledávek a propojení na další služby je jednou z cest, jak vše zvládnout efektivněji, a to odkudkoliv.

Akční pobídka

Mnoho z Vás si již Evolio vyzkoušelo a také absolvovalo ukázku. Někteří získali aktivační balíček školení. Nyní Vám dáváme další impuls.

Informační systém pro advokátní kanceláře

Licence obsažené v novém ceníku nyní nabízíme všem novým zákazníkům a uživatelům FREE verze se zvýhodněnou cenou -50 %  na období  6 měsíců. Např. licenci TEAM můžete mít za pouhých 825 Kč měsíčně namísto původních 1650 Kč za měsíc a licence SINGLE vyjde dokonce na pouhých 325 Kč měsíčně.

A k tomu zvýhodněný balíček školení

Společně s akční pobídkou nyní nabízíme i zvýhodněný startovací balíček školení, a to  také s 50% slevou, cena školení je tedy pouze 1 425 Kč.

A co za tuto cenu získáte?

  • Pomoc s úvodním nastavením.
  • 3 x 1 hodina  školení (proběhne online).
  • Obsah školení si můžete prohlédnout předem.

Proč je v nabídce školení?

Z praxe a zkušeností víme, že v začátcích je rozhodující míra dovedností a zkušeností. Proto bychom vám rádi s Evoliem pomohli formou online školení, které jsme pro vás cenově zvýhodnili. Budete tak moci produktivně pracovat a ušetříte čas.

Do kdy pobídka platí?

Zvýhodněné ceny licencí i balíčků platí při objednávce do 30. 11. 2020.

Proč advokáti volí právě Evolio?

  • Evolio je intuitivní
  • Potřebuji pracovat z domova nebo chaty
  • Nechodím na poštu – nemusím! Využívám napojení Evolia na Českou poštu
  • Evolio nabízí skvělý poměr cena / výkon

Informační systém pro advokátní kanceláře