Rok se s rokem sešel a letos Vám opět přinášíme výsledky dotazníku. V něm jste měli možnost nejen ohodnotit uživatelské prostředí Evolia, ale také jste nám mohli dát podněty ke zlepšení. Zpětná vazba je pro nás to nejdůležitější, díky ní známe své silné stránky a zároveň můžeme pracovat na tom, co Vám třeba úplně chybí.

Jelikož zpětnou vazbu dostáváme už třetím rokem, rozhodli jsme se Vám také ukázat, jak naši klienti rostou spolu s námi. Vzali jsme některá data z minulých let a porovnali je s těmi nejnovějšími. Jednou za čas totiž neuškodí se ohlédnout do minulosti, kam až jsme se také díky Vám posunuli. Pojďte se tedy nejprve podívat, jak jste Evolio hodnotili pro rok 2022.

Jak dopadla zákaznická podpora?

Péči zákaznické podpory jste hodnotili 4,60 z 5, podobně jako v minulých letech. Primárně využíváte možnost komunikace přes on-line chat, za což jsme rádi. Letos jsme se Vás ptali, nejen na hodnocení péče, ale také jak hodnotíte odezvu zákaznické podpory. Ta dopadla s výsledkem 4,70 z 5. Rozumíme, že komunikace je klíčovým prvkem. Je vždy dobré mít někoho, na koho se můžete obrátit, pokud nevíte, jak dál. Když máte systém ve kterém si nevíte rady, snažíte se co nejrychleji takovou situaci vyřešit, ale odpověď přichází až za několik hodin, nikam se sami neposunete. To s Evoliem nehrozí! Proto nás těší, že nás vnímáte jako parťáky ve Vašem podnikání.

 

 

Edukační videa na YouTube a webináře

V roce 2022 na našem YouTube kanále bylo aktualizováno nebo přibylo celkem 11 edukačních videí, ve kterých jsme Vám do pěti minut přiblížili např. základní nastavení Evolia, jak na propojení s datovou schránkou a zaměřili jsme se také na úkoly. Je toho ovšem daleko více. Pokud Vás zajímá více, na našem YouTube kanále najdete první díl této minisérie. Koncept kratších videí se nám osvědčil a zřejmě baví i Vás, jelikož jste mu dali 4,33 z 5, což je lepší hodnocení, než v minulém roce. Lépe jste také hodnotili webináře. Těch vyšlo celkem osm, v nich jsme rozebrali témata jako modul Realitní spis, vykazování práce, uživatelské oprávnění a další. Webináře jste ohodnotili 4,30.

 

Změny provedené za poslední rok

Interní spisy, nový zápis vykazování práce, evidence nemovitostí, kalkulačka právních lhůt a spousta dalšího. To všechno jsme stihli v minulém roce a všem novinkám a úpravám jste dali konečné hodnocení 4,18 z 5. To nám značí, že jsme šli správným směrem. Samozřejmě se to neobešlo bez Vaší zpětné vazby, za kterou všem moc děkujeme. Pokud se chcete podrobněji dozvědět více o změnách, které jsme v Evoliu udělali, na našem webu najdete souhrn článků, ve kterých najdete všechny důležité informace. Například v jednom z článků se dočtete více o propojení Evolia se SharePointem, práci s datovými schránkami nebo také se dozvíte o novinkách v Přehledech.

 

Vztah Vaší kanceláře s týmem Evolia

Jelikož nám záleží na našich klientech, chtěli jsme získat zpětnou vazbu, jak vnímáte vztah mezi Vámi a naším týmem. Tady je konečný výsledek 4,57, což nás potěšilo, ovšem pořád budeme pracovat na tom, abyste byli i do budoucna spokojení.

 

Jak jste hodnotili jednotlivé agendy?

Chtěli jsme znát názor tam, kde jsme provedli nejvíce změn, o kterých se zmiňujeme už výše. Nejméně pozitivně jste hodnotili Poštu a víme, že měla své mouchy. Dostali jsme na ni zpětnou vazbu od několika našich uživatelů, na jejíž základě jsme vydali novou verzi, ve které jsme Poštu úplně přepracovali a vylepšili.

 

Zpátky do minulosti  – ovšem jen na chvíli

Jak jsme slíbili, tak i konáme. Připravili jsme pro Vás graf, ve kterém můžete vidět, jak uživatelé odpovídali na celkovou dobu používání Evolia. Jelikož se každý rok ptáme konkrétněji na různé věci, minule to byly dopady COVIDu-19 vypíchli jsme tento rok jinou nejzajímavější metriku pozorovanou za delší období. Zavedením možnosti 1 rok+, která byla zároveň zvolena nejčastěji, je hezky vidět, že rosteme spolu s Vámi.