Na začátku tohoto měsíce jsme udělali další významný krok v naší cestě a přesunuli se o několik stovek metrů z kampusu VŠB-TUO do srdce Moravskoslezského inovačního centra (MSIC). I když na první pohled může tento přesun vypadat jako malý, pro nás představuje zajímavý milník.

Proč právě MSIC?

MSIC není pouze moderním kancelářským prostorem. Je to místo, kde inovace a podnikání jdou ruku v ruce. Přestěhováním se sem získáváme přístup k zázemí plné odborníků a možností k dalšímu růstu. Je to místo, kde můžeme rozvíjet naše nápady, spolupracovat s dalšími inovativními firmami a těžit z bohatých zkušeností, které MSIC nabízí.

MSIC budova piano

Stále v blízkosti talentů

Ačkoli jsme opustili kampus VŠB-TUO, zůstáváme v těsné blízkosti. Proč? Protože věříme v potenciál a talenty, které VŠB každoročně vychovává. Díky naší blízkosti k ní můžeme efektivněji spolupracovat s nadějnými studenty, poskytovat stáže a otevírat dveře novým talentům do našeho týmu.

Co to znamená pro nás?

Toto přestěhování je pro nás nejen změnou adresy. Je to nová kapitola v našem příběhu. Je to příležitost k růstu, k inovacím a k posílení našich vazeb s dalšími firmami v této komunitě. Těšíme se na možnosti, které před námi stojí a co přinese budoucnost. Jsme přesvědčeni, že MSIC je ideálním místem pro naše ambice růst dále (nejen) s Evoliem!

A protože jsme vždy otevřeni komunikaci a spolupráci, pokud máte zájem se zastavit, prohlédnout si naše nové prostory a probrat s námi cokoliv, co vás zajímá, budeme rádi, když nás navštívíte. Naše dveře jsou pro vás vždy otevřené.