AVE Soft, s. r. o., tvůrce Evolia, získal v dubnu ocenění od Corporate Vision v kategorii Most Innovative Legal Software Solutions Developer 2023 pro střední Evropu. 

“Evolio je inovativní právní software společnosti AVE Soft, který slouží ke správě právních spisů a financí v advokátních kancelářích. Díky snadno použitelnému rozhraní poskytuje Evolio uživatelům přístup ke kompletní evidenci spisů, včetně dokumentů, úkolů a financí. Elektronické ukládání spisů umožňuje uživatelům evidovat subjekty. Evolio nabízí také modul pro fakturaci nebo podporuje správu týmů a řízení projektů spisu, přičemž nabízí provoz založený na cloudu a integraci se státním systémem s maximální konektivitou,” uvedli. 

Corporate Vision je mezinárodní magazín, který je součástí skupiny AI Global Media. Zabývá se tématy převážně pro vedoucí pracovníky a osoby s rozhodovací pravomocí, kteří chtějí být nejen informováni, ale také zlepšit způsob, jakým řídí svůj provoz, zaměstnance, technologie, obchodní partnerství a dodavatelské řetězce s cílem vytvořit ziskovější a úspěšnější podnik.