Rádi podporujeme akce mladých právníků, proto jsme nemohli chybět na čtvrtém Právnickém PubQuizu. Stálo to za to!

Příznivci práva se 15.11.2022 sešli v Brněnské restauraci Srdcovka Jalta, aby utvořili až osmičlenné týmy a navzájem porovnali své znalosti nejen z oblasti práva a článků zveřejněných na webu Právo21. Restaurace byla doslova plná soutěžících týmů a my z Evolia jsme byli této vědomostní soutěže součástí! Kromě večera plného zábavy měli soutěžící motivaci k výhře v podobě hmotných i nehmotných cen.

Ani my jsme do Brna nepřijeli s prázdnou. Pro úspěšný tým v PubQuizu jsme vybrali jedinečnou cenu – poukaz na naši licenci Elite po celých 12 měsíců v hodnotě 96 000 Kč!

„Letošní PubQuiz jsme si extrémně užili, organizace byla jako vždy skvělá a kvízové otázky byly záludné.“ komentuje úterní večer Natálie Krausová, vedoucí marketingu a financi Evolia. „Ověřili jsme si své znalosti a zjistili nedostatky – tím mým je určitě antické právo.“ dodává pobaveně.

Své dojmy nám sdělila i Kateřina Albrechtová, vedoucí oddělení Customer success v Evoliu: „Celá akce se mi velmi líbila. Měla jsem radost, že ačkoliv byly otázky směrované většinově na studenty práv, i my z IT firmy jsme občas znali odpověď a byli jsme schopni nasbírat nějaké ty bodíky.“ Není tedy pochyb, že si naši kolegové celou akci náležitě užili.

Na závěr ještě jednou gratulujeme nejen vítězům, ale i ostatním týmům, protože bodové rozdíly ve výsledcích nebyly vůbec velké a těšíme se na další rok! Možná se potkáme i s Vámi 🙂