Integrace

Využijte propojení Evolia s dalšími systémy a ušetřete si zbytečnou práci navíc

V pozici solitéra to žádný moderní software pro advokáty daleko nedotáhne. Proto se Evolio umí bez problému propojit s API jiných systémů, díky čemuž čerpá informace například z datových schránek, insolvenčního rejstříku, ARESu a dalších. Všechno potřebné tak máte na jednom jediném místě.

Infosoud

InfoSoud

Integrace s InfoSoudem přináší několik možností. Pokud nastane nějaká změna, jste na ni upozorněni úkolem. Můžete si také vyfiltrovat spisy, kde se v řízení po nějakou dobu nic neudálo. A přímo ze spisu máte proklik na dotyčnou stránku InfoSoudu.

Datové schránky

Datové schránky

Jsou do Evolia integrované tak, abyste mohli pracovat s datovými zprávami stejně jednoduše jako s e-maily. V modulu Podatelna si každý právník nastaví svou vlastní datovou schránku a určí, kdo má právo poštu z jeho datovky číst.

Ares

ARES - Registr ekonomických subjektů

Propojení s rejstříkem ARES umožňuje načtení informací při zadání nové firmy nebo živnostníka. Uživatelé nemusí znovu zadávat konkrétní údaje, čímž se významně zvyšuje přesnost dat.

Databáze firem MERK

Databáze firem a živnostníků nabitá užitečnými údaji. Obsahuje přehlednou historii firmy, data z účetních závěrek, vazby na další osoby a firmy, ale také ověřené kontaktní osoby a např. zmínky v médiích.

ePlatební rozkaz

EPR - Elektronický platební rozkaz

Hromadné generování EPR využívá chytrých šablon, díky kterým lze generovat dávky EPR bez nutnosti zásahu uživatele. Vlastní postup zahrnuje generování XML a komunikaci se servery justice.

ISIR

ISIR - Insolvenční rejstřík

Evolio monitoruje stávající subjekty v databázi a upozorní vás na novou insolvenci i změny ve stávající. Při přidání nového subjektu dojde k jeho automatické lustraci.

Centrální evidence exekucí

Lustrace v centrální evidenci exekucí dle rodného čísla, data narození nebo IČ. Lustrace v CEE je placenou službou poskytovanou ve spolupráci se společností Nebankovni-Registr.cz, s.r.o.

Nebankovní registr

Lustrace v centrální evidenci exekucí. U lustrovaného subjektu je nutné mít rodné číslo nebo IČ. Lustrace v CEE je placenou službou poskytovanou ve spolupráci se společností Nebankovni-Registr.cz, s.r.o.

Import plateb z banky

Import došlých plateb z banky. Používá se pro párování vystavených faktur nebo pro párování plateb v pohledávkách. Můžete párovat více bankovních účtů najednou.

Microsoft Excel

Hromadný import z Exelu

Umožňuje hromadně importovat pohledávky i advokátní spisy. V případe správy pohledávek se importují také finance a další údaje. Přípravu a provedení importu zvládne běžný uživatel.

Infobip

SMS brána Infobip

Propojení s SMS bránou vám umožňuje na jeden klik odeslat SMS přímo ze spisu. V rámci správy pohledávek máte k dispozici systém šablon nebo možnost posílat hromadné SMS.

Asterisk

Virtuální ústředna Asterisk

Těsná integrace s virtuální ústřednou umožňuje uživatelům vytáčet telefonní čísla přímo z Evolia, nebo přehrávat uložené hovory. Samozřejmostí je i identifikace příchozího hovoru se zobrazením spisu volajícího.

Slovensko.digital

Obchodný vestník [SK]

Propojení se slovenským obchodním věstníkem, které sleduje vyhlašované konkurzy na dlužníky. Uživatelé jsou na nový konkurz upozorněni úkolem.

Fulltextové vyhledávání MS Azure

Fulltextové vyhledávání v dokumentech. Zvládá vyhledávání textu také v naskenovaných PDF (přesnost závisí na kvalitě skenu). Je k dispozici jen pro zákazníky, kteří mají cloudovou verzi.

Wombat

Prediktivní autodialer Wombat

Autodialer výrazně zvyšuje produktivitu operátorů call centra o desítky procent. Zkracuje zbytečné prodlevy a prediktivně odhaduje kapacitu call centra.

Otazník

Potřebujete další integraci?

Evolio se může propojit s téměř každou službou. Pokud máte zájem o další integraci, kontaktujte nás.

Vyzkoušejte si Evolio v praxi

Zaregistrujte se ještě dnes audělejte si pořádek v advokátních spisech

Zaregistrujte se ještě dnes a udělejte si pořádek v advokátních spisech

Software pro advokátní kanceláře Evolio - Schéma