Právník s advokátním systémem Evolio

Nová verze 2021.3 a první z Vašich přání

Propojení depozit (advokátních úschov) s bankou, velká změna ve spisových úkonech i praktická vylepšení úkolů. A řada dalších užitečných změn.


Informační a kybernetická bezpečnost aneb ISO 27001

Pro Evolio je bezpečnost na prvním místě! Získali jsme proto certifikaci ISO 27001, abychom ještě více zabezpečili veškerá uživatelská data.


Práce s Podatelnou

Webinář, ve kterém se dozvíte, jak využívat možnosti Podatelny.
Naučíte se propojit si datovku a email do Evolia, efektivně přiřazovat poštu ke spisům nebo nastavit přístupová práva všem uživatelům. Na závěr Vás neochudíme ani o zajímavé funkce a tipy pro lepší práci!


Facebookový profil pro právní software Evolio

Sledujte nás na Facebooku

Tak už máme i Facebook! Evolio - informační systém pro advokáty můžete sledovat na nejpopulárnější síti na světě. Na profilu sdílíme tipy a triky pro Evolio.


Elektronický platební rozkaz webinář Advokátní software

Elektronické platební rozkazy EPR v Evoliu

Webinář, který Vám objasní všechny záhady týkající se Elektronického platebního rozkazu. Porozumíte tomu, jak funguje kusové i hromadné generování EPR, automatické zpracování pošty v EPR spisech a dozvíte se více o hlídání právní moci. A neuniknou Vám ani praktické rady ohledně reportů!


Právní software Evolio a Právo21

Partnerství s Právo21

Právo21 přibližuje právo jednoduchým a srozumitelným způsobem jak právníkům tak neprávníkům. Právě proto jsme s nimi uzavřeli partnerství.


Nová verze Evolia 2021.2

Zapracovali jsme nové změny v jádru Evolia pro fungování advokátní agendy a také několik zajímavých funkcí, např. zálohování dokumentů na jedno kliknutí nebo vytvoření datové zprávy ze ZFO.