Během posledních měsíců jsme se ponořili hluboko do vývojových prací. Naše cíle byly jasné: posunout Evolio zase dále, vyvinout vylepšené funkce a vytvořit nové nástroje pro zlepšení vaší produktivity a zkušenosti. A věřte nám, nebylo to malé sousto. Však to ale znáte – s Evoliem máme velké plány a nebojíme se do nich pustit.

Pokud nechcete číst celý článek vybrali jsme nejdůležitější body:

  • Nový modul Pošta a odchozí datovky
  • Statistika uživatele na nástěnce
  • Oprávnění k vyúčtování zamknutých spisů
  • Štítky ve vyúčtování
  • Import odchozí pošty z Outlooku do Evolia

Přepracovaná Pošta pro lepší efektivitu a pohodlí

Ve světě, kde se technologie neustále vyvíjejí, je nezbytné, abychom také neustále inovovali naše Evolio. Proto jsme se rozhodli, nejen na základě vaší zpětné vazby, kompletně přepracovat a modernizovat modul Pošty, který nyní odpovídá aktuálním potřebám a očekáváním našich uživatelů.

Přepracování nebylo jen otázkou nového kabátu – nešlo jen o vizuální změnu, ale o mnohem víc. Pošta byla naprogramována znovu od základů, což nám umožnilo optimalizovat a vylepšit její funkčnost. Funkce, které dobře znáte, byly zdokonaleny a rozšířeny, aby byly ještě užitečnější a intuitivnější. Navíc jsme přidali několik nových vylepšení, které pomohou zpracovávat poštu efektivněji.

Nové uživatelské rozhraní

V uživatelském rozhraní jsme se snažili zahrnout řadu vašich podnětů a požadavků. V detailu zprávy je nyní více tlačítek, která umožňují provést rychlou akci. Celkově se vzhled přiblížil k moderním systémům pro práci s poštou.

Co bude následovat: Nová Pošta není ještě ve finále – budeme do ní přidávat další funkce. Tato verze je startovací a má za cíl umožnit postupný přechod z původní Pošty.

Nový modul Pošta a náhled na datovky

 

Složky u datových schránek

V záplavě pošty se hodí, pokud si můžete zprávy rozdělit do složek. To umožní lepší třídění a správu vaší pošty, také bude mnohem snažší vyhledávat konkrétní zprávy.

Co bude následovat: Pro složky v Poště budou v příštích verzích k dispozici uživatelská oprávnění. Bude tedy možné dát přístup uživateli do datové schránky, ale například jen do složky Soudy.

 

Složky u datové schránky

 

Historie aktivit u každé zprávy

Jedna z nejzajímavějších inovací této verze je také funkce historie aktivit s poštou, např. přiřazení nebo vyřízení pošty uživatelem. Tato funkce vám poskytuje přehled o aktivitách spojených s konkrétními zprávami. To snižuje riziko různých chyb a zároveň zvyšuje transparentnost, což ocení nejen větší advokátní kanceláře.

Přehled aktivit k poště advokáta

Hromadné stahování příloh

Poptávanou funkcí bylo hromadné stahování příloh. Může to vypadat jako malichernost, ale jsou klienti, kteří v emailu klidně pošlou rozsáhlou smlouvu nafocenou mobilem po jednotlivých stránkách. Stažení všech příloh z jedné zprávy máte na jedno kliknutí.

Hromadné stahování příloh pro advokáty

Hromadné operace se zprávami

V nové Poště mnohem více podporujeme možnosti hromadných operací. Pokud zaškrtnete více než jednu zprávu, objeví se v pravé části stránky nabídka operací, které můžete se zprávami provést. Je také možné toho hromadně zaškrtnout více 😉

Hromadné akce s poštou v advokátní kanceláři

Představení nového okna pro datové zprávy

V rámci našeho úsilí o neustálé zlepšování jsme se zaměřili také na okno pro odchozí datovou zprávu. Také zde jsme přistoupili k redesignu, který je v souladu s našimi snahami o modernizaci a optimalizaci. Vzhled okna pro odchozí datovou zprávu byl přepracován tak, aby jste měli po ruce jen nejdůležitější a nejpoužívanější údaje datovky.

Nový design datové zprávy

 

Krok k efektivitě: Podrobný pohled na statistiku uživatele na nástěnce

Produktivita a efektivita jsou klíčové pro úspěch v jakékoliv oblasti, ať už jste samostatný advokát nebo dvacetičlenná advokátní kancelář. Proto jsme se rozhodli zlepšit náš Rychlý přehled vykázané práce na Nástěnce Evolia, aby se každý uživatel mohl podívat, jak se mu daří vykazovat.

Nyní Nástěnka nabízí v pravém horním rohu rozšířené statistiky týkající se přímo vaší vykázané práce. Vidíte nejen to, kolik práce jste vykázali, ale také o jaký typ práce se jedná. Můžete sledovat, kolik práce bude účtováno, neúčtováno a kolik času jste strávili na dovolené. Níže jsme rovněž přidali sloupcový graf, který zobrazuje vykázanou práci za jednotlivé dny v týdnu. Tento vizuální přehled vám umožní snadno sledovat vaše pracovní návyky a identifikovat dny, kdy jste nejproduktivnější, což vám může pomoci lépe si naplánovat práci.

Detail na vykazování advokáta

Nová role pro vyúčtování v zamčených spisech

Při práci s citlivými daty v advokátních spisech je bezpečnost na prvním místě. Vždy se snažíme najít správnou rovnováhu mezi bezpečností a přístupností, abychom zajistili, že Evoliu můžete věřit, ale zároveň těm správným uživatelům dali potřebné informace. V rámci tohoto úsilí jsme přidali novou možnost u oprávnění přístupu ke spisům.

Toto nové právo umožňuje zobrazit data i u zamknutých spisů daným osobám v Manažeru Vyúčtování. To znamená, že i když je spis zamčený, daný uživatel se do samotného spisu nedostane, ale bude moci vidět vykázanou práci v Manažeru a vytvářet vyúčtování. Tímto právem můžeme advokátním kancelářím zajistit, že výkazy práce jsou k dispozici pro ty, kteří je potřebují, aniž by měli volný přístup k citlivým informacím ve spisech.

Oprávnění k vyúčtování advokáta

Přepracované nastavení pro lepší přehlednost

Menší, ale užitečnou změnou je aktualizace ikon jednotlivých částí Nastavení Evolia. Ikony jsou důležité, protože poskytují rychlý přehled toho, co můžete očekávat pod daným tlačítkem. Pár ikon se nám dříve duplikovalo a některé služby už mají od poslední úpravy nové vizuální zobrazení. Proto jsme se na ně v této verzi zaměřili a každá ikona byla pečlivě přepracována, aby lépe odpovídala své funkci a byla snadno rozpoznatelná.

Změna ikon v softwaru pro advokáty

Ulehčete si práci s novými štítky ve Vyúčtování

Detaily hrají velkou roli při efektivní práci. S tímto na paměti jsme přidali novou funkci do našeho systému vyúčtování – zobrazení stavu a štítků přiřazených konkrétnímu spisu.

Tyto štítky naleznete pod ikonkou i v modrém kolečku v záhlaví záložky vyúčtování a poskytují rychlý přehled o klíčových aspektech daného spisu. Stačí na ikonku najet myší a okamžitě se zobrazí informace. Usnadní vám orientaci při vyúčtování různých spisů bez nutnosti je pokaždé otevírat.

Štítky ve vyúčtování práce advokátní kanceláře

Import odchozí pošty z Outlooku

V této verzi jsme se zaměřili také na posílení naší integrace s aplikací Outlook pomocí Evolio doplňku, který si můžete volně stáhnout z obchodu. Nově jsme dopracovali možnost importu odchozí pošty přímo z Outlooku do Evolia. Tato nová funkce vám umožní jednoduše přesunout veškerou odchozí poštu z Outlooku do Evolia, čímž se zjednodušuje správa a archivace e-mailových komunikací ve spisech, pokud nepoužíváte naší Poštu. Díky tomu budete moci mít veškerou komunikaci soustředěnou na jednom místě.

Přinášíme radost uživatelům MacOS – Nový Synchronizér

S radostí po všech vašich připomínkách představujeme náš úplně nový MacOS Synchronizér, který jsme pečlivě vyvíjeli s cílem vytvořit skvělý a hlavně funkční nástroj pro naše uživatele pracující s operačním systémem MacOS. Tento nový Synchronizér je postaven na moderní platformě, která nám umožňuje rychlejší a jednodušší správu, než to bylo doposud. Někteří z vás už měli tu příležitost si náš nový MacOS Synchronizér vyzkoušet v rámci testování a odezvy jsou velmi pozitivní. V současnosti procházíme procesem schválení na App Store, takže brzy si jej všichni budete moci stáhnout a začít naplno využívat. V dalších verzích bude rozšiřován např. o autorizovanou konverzi, tak aby jste mohli plnohodnotně pracovat jako uživatelé s Windows.

 

Ačkoli od našeho posledního článku o novinkách uběhl nějaký čas, nebylo to proto, že bychom zaháleli. Naopak, celou dobu jsme pilně pracovali na řadě zásadních úprav a inovací, které nyní můžeme s hrdostí ukázat. Tou hlavní je úplné přepracování modulu Pošty, ale ostatní nás také stály nemalé úsilí. Pro více podrobností a kompletní seznam změn v Evoliu se podívejte na naši podrobnou dokumentaci. Máme za to, že tato vylepšení významně přispějí k zlepšení vašeho uživatelského zážitku a přinesou nové možnosti pro efektivní řízení a sledování vaší práce. Děkujeme, že jste s námi 🙂