Horké léto přináší uživatelům Evolia osvěžení v podobě nové verze. Je v ní méně úprav než obvykle, ale zato velmi zajímavých. Rozhodně koukněte na krátká videa, která jsou u jednotlivých změn a nevyhněte se katastru nemovitostí. Pokud nemáte čas číst celý článek, zde je rekapitulace:

  • Nová integrace: Hlídání stavu řízení řízení na Katastru nemovitostí (betaverze)
  • Lepší formátování emailů a podpisů
  • Praktické vylepšení v týdenním výkazu práce
  • U úkolů lze nastavit dobu trvání
  • Možnost odstranit dopis hybridní pošty

Hlídání stavu řízení na Katastru nemovitostí (betaverze)

Podařilo se nám vytvořit další funkci, pro kterou jste hlasovali v naší anketě o novinkách pro rok 2021. Jde o integraci Katastrem nemovitostí – monitorování stavu řízení.

Řada advokátních kanceláří poskytuje služby týkající se nemovitostních smluv, proto jsme přidali možnost nastavit si ve spise značku řízení. Evolio se pak postará o upozornění na změny v řízení a navíc umožní se na stránku řízení jednoduše prokliknout. Více v přiloženém videu 🙂

 

 

Lepší komponenta pro psaní formátovaných emailů a podpisů

Změnili jsme komponentu textového editoru, který se používá při vytváření podpisu pro emaily. Komponentu jsme také použili i v okně nového emailu.

Některé advokátní kanceláře používají náročněji formátovaný podpis a ten se jim v Evoliu často nepodařilo nastavit na první pokus. Nový textový editor je o dost propracovanější než ten původní – lépe přebírá formátování při kopírování přes schránku a v případě nouze umožní přímo přepnout do HTML kódu.

Novinku využijete i při psaní emailů. Umožňuje více možností formátování a v také snadnější vkládání obrázků. Více se dozvíte v našem videu…

 

Vylepšení ve výkazu práce

Ve výkazu práce najdeme hned dvě novinky. Tou první je vylepšení vzhledu a přehlednosti, což si můžete prohlédnout na přiloženém videu.

Druhá změna je ještě zajímavější – přidali jsme ke každé vykázané práci nenápadné tlačítko, které umožní rychlý proklik na spis. Toto tlačítko určitě využijete i u nevykázaných aktivit – snadno si zobrazíte spis a můžete si např. zkontrolovat dosud vykázanou práci.

 

 

Délka úkolu a jak vložit obrázek do popisu

V úkolech dochází k jedné malé, ale významné změně. Při nastavení termínu lze zadat délku úkolu, dochází tedy k plánování času. To bude mít už brzo dopady pro připravované manažerské reporty, v rámci který uvidíte, kolik má vlastně uživatel naplánovaného času např. na příští týden.

Advokátní software - plánování úkolu

Druhou změnou jsou nové možnosti formátování popisu. Kromě zvýraznění textu jde hlavně o možnost snadno vložit obrázek nebo třeba výstřižek, který máte v schránce. Nejlépe to pochopíte, když se kouknete na video níže.

 

 

Možnost odstranit dopis hybridní pošty

Poslední úprava udělá radost každé advokátní kanceláři, která v Evoliu ve spisech používá hybridní poštu. Ta jde snadno přidat, ale ouha – donedávna nešla odstranit. To jsme nyní napravili 🙂