Mějte ve svých spisech pořádek jako doma

Při každodenním používáním Evolia Vaše kancelář vytvoří nesčetné množství advokátních spisů. Najít jeden z nich v nekonečném seznamu se může jevit jako nadlidský úkon. Jak si jejich hledání ulehčit?

V hlavním menu v sekci Advokátní spisy Evolio zobrazuje seznam veškerých advokátních spisů. Připomínáme, že kliknutím na záhlaví sloupce můžete spisy seřadit podle svých preferencí.

Zajímavé je, že Evolio nabízí dvě možnosti pro zobrazení seznamu advokátních spisů – tabulkové či panelové. Panelové zobrazení  je systém panelů/nástěnek, který umožňuje jiný pohled na stejná data známý také jako Kanban. Spisy jsou rozděleny do sloupců a to podle stavu, druhu případu nebo štítků. Při změně zobrazení vybíráte, které karty budou viditelné a které necháte skryté. Viditelnost karet lze následně upravit pomocí ozubeného kolečka. Je tedy na Vás, v jakém zobrazení najdete zalíbení.

Nehledejte jehly v kupce sena

S využitím funkce filtrace v advokátním softwaru zúžíte výběr Vašich spisů na skupinku se stejnými vlastnostmi, tak jak potřebujete. Na rozdíl od fulltextového vyhledávání advokátních spisů v horní liště tak můžete snadno získat přehled o počtu případů stejného druhu nebo se stejným stavem.

Podle čeho můžu spisy filtrovat?

Možnosti filtrace se schovávají pod modrým tlačítkem Filtr v pravém horním rohu tabulky. Kliknutím rozbalíte lištu možností a navolíte potřebné hodnoty. Pokud potřebujete najít spisy spravované Vámi nebo kolegou, použijte filtr uživatele vyřizujícího nebo zodpovídajícího za spis. Dále můžete spisy třídit podle jejich stavu (např. Aktivní nebo Archivovaný), klienta v něm figurujícího, dle druhu případu či štítků, které si nastavíte přímo ve spisu.

filtrování spisů v softwaru pro vedení spisů

Jak si usnadnit orientaci ve spisech za pomocí štítků?

Štítky Vám pomůžou vytvořit kategorie spisů, na které jste zvyklí. Neslouží pouze k filtrování samotnému. Nesou tzv.  „rychlé“ informace o spisu, kterých si uživatel snadno všimne.

Štítky přiřadíte za pomoci tlačítka +Štítek vedle názvu spisu. Počet, druh štítků a obsah, kterými spisy označíte jsou pak plně ve Vaší režii. Mezi štítky, které jsou dány předem a nejde s nimi pracovat, patří druhy případů advokátních spisů.

software pro vedení spisů a štítkování

 

Pokud Vás funkce zaujala, zavítejte mezi články rozšířené dokumentace. Čekají na Vás podrobněji sepsány veškeré výše zmiňované body. Nezapomeňte si také pročíst sekci novinek, kterých je v uplynulém období mnoho a na dalších se usilovně pracuje.