Najít nějaký dokument v záplavě souborů může být obtížný a časově náročný úkol. Často navíc neznáme jeho přesný název nebo umístění. Skoro vždy ale tušíme, co v takovém dokumentu najdeme. Toho jsme se v Evoliu rozhodli využít a přicházíme s novou funkcí, která vám při práci s advokátní agendou ušetří čas. Fulltextové vyhledávání najde soubor pomocí slova nacházejícího se v textu dokumentu. Navíc při zadání prvních tří písmen zvýrazníme celé nalezené slovo. Ukázalo se totiž, že celého slova si všimnete snáz a zorientujete se v textu mnohem rychleji než při zvýraznění tří písmen.

vyhledavání dokumentů Azure

Jak vyhledávání zprovoznit?

V nastavení v sekci integrace aktivujte Microsoft Azure Search. Funkce je zatím dostupná pouze pro uživatele s licencí standart nebo vyšší. Po aktivaci si Evolio prohlédne obsah všech souborů, aby vždy vědělo, co hledá. To může nějakou chvíli trvat.

nastavení vyhledávání dokumentů

Můžete začít hledat!

Do pole vyhledávání v dokumentech advokátního spisu zadejte slovo, o kterém předpokládáte, že se nachází ve Vámi hledaném souboru. Po domluvě Vám můžeme zprovoznit vyhledávání naskenovaných dokumentů. Při tomto hledání záleží na kvalitě skenu.