První vlna přelomových změn z Evolia 20.8 už je za námi, tak přinášíme pár funkcí, které jsme v původním termínu nestihli. Ty k Vám přichází právě nyní!

Nevykázané aktivity podle spisu

Kvalitní a přesné vykazování práce je pro nás prioritou, proto se snažíme o co nejpřehlednější seznam nevykázaných aktivit. Řešení jsme nalezli v seskupení všech aktivit podle spisu, ke kterému patří. K tomu jsme přidali orientační čas a decentní změnu barev, tak aby na aktivity byla radost pohledět.

změna vzhledu

Podejte si Přihlášku do insolvence

Do Evolia byla integrována Přihláška do insolvence. Prozatím je v Beta verzi, což znamená že větší část funkcí je spuštěna a postupně budeme přidávat nové možnosti, které přihláška vyžaduje.

Podání přihlášky do insolvence nebylo nikdy jednodušší! V případě zájmu Vám pomůžeme proces přihlášky v Evoliu nastavit, kontaktujte nás na email podpora@evolio.cz

Lepší formátování emailu

Hodně z Vás postrádalo u formátování emailových zpráv změnu velikosti a barvy textu. Zdokonalili jsme tuto lištičku u emailu aby nabízela i tyto funkce.

UPOZORNĚNÍ: Abychom mohli rozšířit možnosti editoru, použili jsme jinou komponentu. U některých uživatelů se může stát, že se to projeví změnou formátování přednastaveného podpisu. Tento nesoulad s novým formátováním se vyřeší znovu nastavením podpisu (v profilu uživatele). 

formátování emailu

Ještě lepší propojení na Office 365 a Microsoft Exchange

Na propojení s emailů s Evoliem si zakládáme. Proto jsme přidali nového poskytovatele propojení s poštovním serverem Microsoft Exchange. To rozšiřuje možnosti práce s poštou. Projeví se to například při používání sdílených schránek a dalších specialit, které nabízí Microsoft Exchange.

MS Exchange logo

Více složek na jeden klik

Pro generování Elektronického platebního rozkazu (a nyní i Přihlášku do insolvence) jste museli do teď vytvářet ručně složky pro zařazení dokumentů. To zabíralo čas a taky se mohlo stát, že některé složky měly v názvu překlep a generování EPR tak neproběhlo v pořádku. Tento problém už skončil! V záložce Dokumenty si můžete vygenerovat jednoduše všechny potřebné složky a jen do nich vložit dokumenty.

generováni složek

Korekce ve financích

Správné záznamy ve financích jsou pro evidenci pohledávek klíčové, a to jak při jejím výpočtu, tak i při její opravě. Občas je nutné provést změnu zůstatku dluhu, ale přitom nepoškodit mechanismus výpočtu pohledávky. Odečet od celkové výše Vám zajistí Korekční položka, která může mít pouze zápornou hodnotu.

korekční položka

Splnění úkolu bude černé na bílém

Splnění úkolu v Evoliu fungovalo klasickým způsobem. Když se úkol splnil, jednoduše zmizel ze seznamu aktivních úkolů v Přehledu. Pokud s elektronickým spisem pracovalo více lidí, nemuselo být jasné kdo a co už udělal. Pro větší přehlednost jsme splnění úkolu začali zapisovat do Časové osy (Timeline).

Jako obvykle máte k dispozici seznam všech změn na stránkách dokumentace.